MORĄG: ZAGRALI DLA SEBASTIANKA W TURNIEJU CHARYTATYWNYM

W sobotę 18 lutego w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 w Morągu odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Warunkiem udziału w turnieju było wpłacenie wpisowego w całości przeznaczonego na pomoc dla chorego Sebastiana – syna jednej z policjantek. Ponadto każdy z gości mógł wesprzeć ten szczytny cel m.in. w wielu interesujących aukcjach. Do wylicytowania trafiły m.in. talony do salonu fryzjerskiego, gabinetu masażu, jak również piłki podpisane przez zawodników Huraganu Morąg i Stomilu Olsztyn oraz koszulka z autografem Mameda Khalidova.

Na widowni zasiadło sporo osób o wielkich sercach, którzy włączyli się w licytacje.

W turnieju wzięły udział drużyny z: Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, Jednostki Wojskowej w Morągu, Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, Komendy Policji w Morągu, Aresztu Śledczego w Ostródzie, Zakładu Karnego w Iławie oraz drużyna Elyta.

Najlepsi okazał się zespół Zakładu Karnego w Iławie. Na kolejnych miejscach podium uplasowały się drużyny z  jednostki wojskowej w Morągu oraz aresztu śledczego w Ostródzie.

Organizatorami turnieju byli :  NSZZ Policjantów oraz Urząd Miejski w Morągu.

Patryk Artemniak

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.