PIERWSZY MECZ BARAŻOWY ”DO PRZODU”. CONSTRACT-SOKÓŁ 1:2

W pierwszym barażowym meczu o grę w IV Lidze, Sokół Ostróda pokonał Constract Lubawa 2:1. Spotkanie odbyło się w Grabowie, leżącym na ziemi lubawskiej.

Sokół Ostróda objął prowadzenie już w 12. minucie, gdy Karol Styś zdobył bramkę. Ten wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy, co pozwoliło drużynie z Ostródy na komfortową grę w drugiej części spotkania.

W 71. minucie Constract Lubawa zdołał wyrównać po rzucie rożnym, co wprowadziło nowe emocje do meczu. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo. W 80. minucie Kacper Nowicki zdobył drugą bramkę dla Sokoła, co dało drużynie prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu.

Dzięki temu zwycięstwu, Sokół Ostróda ma zaliczkę przed meczem rewanżowym, który odbędzie się za tydzień.

Skład Sokoła Ostróda: Sikora, Śnieżawski, Szymański, Styś, Nowicki, Gajewski, Chmielewski, Kulpa, Kowalski, Wypych, Korbus.