PODWÓJNA KORONA I WIELKA FORMA JUNIORÓW SOKOŁA OSTRÓDA

Juniorzy Sokoła Ostróda byli w tym sezonie w wielkiej formie. Idąc śladem Realu Madryt czy FC Barcelony w ostatnich latach, zgarnęli wszystko co było do wygrania na ”swoim podwórku”.

Przede wszystkim udało się awansować do I Ligi Juniorów. A sam awans został wywalczony w ostatniej kolejce w meczu z Kormoranem Zwierzewo, kiedy to obie drużyny mając po tyle samo punktów rozegrały mecz na szczycie. Wówczas Sokół wygrał 4:1. Natomiast w miniony weekend młodzi podopieczni Dawida Oziero pokonali w finale Pucharu II Ligi MKS Zatokę Braniewo. 3:2. Po 90 minutach był remis 2:2, zwycięska bramkę zespół zdobył w 118 minucie dogrywki.

W taki oto sposób narodziła się świetna, młoda drużyna w Ostródzie. Kto wie, może Ci chłopcy za jakiś czas będą stanowić o sile pierwszej ekipy Sokoła.

Bardzo emocjonalny wpis, oddający jak wspaniała atmosfera panuje w drużynie zamieścił trener – Dawid Oziero

Chciałbym napisać tak wiele, ale nie potrafię ubrać tego w słowa. Dziękuję Wam wszystkim za ten udany sezon! Dziękuję za walkę, dziękuję za poświęcenie, dziękuję Wam za to, że jesteście częścią mojego warsztatu trenerskiego. Zdobywając wszystko co możliwe, udowodniliście, że tak jak ja kochacie piłkę nożną, i że nie potraficie bez niej żyć. Wasz czas, który poświęciliście na treningach i meczach ligowych/pucharowych zaowocował mistrzostwem ligi i pucharu! Wasze zaangażowanie zostało docenione chyba w najlepszy sposób. Najbardziej cieszy fakt, że stworzyliśmy prawdziwą, piłkarską rodzinę. Rodzinę, która wspiera się i pomaga sobie w tych najtrudniejszych chwilach. Jestem z Was dumny! Gratuluję Panowie!!! Kacper Puchalski, Kuba Gęstwicki,  Paweł Ewertowski, Mateusz Laskowski, Bartek Krzysztofik, Filip Wojewoda, Konrad Rybicki, Konrad Manista, Piotr Ziółkowski, Karol Roszkiewicz, Paweł Muszyński, Marcin Dolecki, Dawid Medorowski, Maciek Milewicz, Krystian Żygo, Tymek Golubski, Filip Olender, Kacper Wojciechowski, Przemek Śledź,  Artur Reszka.

Foto: Dawid Oziero FB

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.