POLICJANCI Z MORĄGA MISTRZAMI W WĘDKARSTWIE MORSKIM

W Ustce odbyły się IV Mistrzostwa Policji w Wędkarstwie Morskim zorganizowanych przez słupską szkołę Policji pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Na bałtyckich łowiskach rywalizowało ze sobą kilkudziesięciu wędkarzy.

Doskonale spisali się policjanci z Morąga, którzy mogą pochwalić się mistrzostwem i wicemistrzostwem. Morążanie reprezentowali Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie.

Po wypłynięciu z portu, wędkarze wylosowali poszczególne stanowiska na kutrach. Przy sprzyjających warunkach do wędkowania nie trzeba było długo czekać na pierwsze brania dorszy. Tej właśnie ryby złowiono najwięcej, a mistrzem w klasyfikacji indywidualnej został morąski funkcjonariusz asp.sztab. Robert Rozbicki, który złowił 68 centymetrowego dorsza i wyprzedził o 1 centymetr swojego kolegę z jednostki asp. szt. Marka Tredera, którego największa zdobycz miała 67 centymetrów.

Bliscy sukcesu byli również morąscy policjanci w klasyfikacji drużynowej. Zajęli czwarte miejsce, a do miejsca na podium zabrało im zaledwie 1 centymetra ryby.

PW-M/red

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.