SOKÓŁ DOCZEKAŁ SIĘ DRUŻYNY REZERW. ZACZNĄ OD KLASY B

Sokół Ostróda utworzył drużynę rezerw. Trenerem mianowano Michała Maja.

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się pierwszy trening drużyny rezerw Sokoła,  Szkoleniowiec to były piłkarz Sokoła Ostróda czy Motoru Lubawa, który swój talent szlifował również w Górniku Zabrze. Michał Maj ostatnio był grającym trenerem V-ligowego Kormorana Zwierzewo.
Klub jak i trener zapraszają młodych piłkarzy z Ostródy i regionu, którzy chcieliby wywalczyć awans z Sokołem II z B-klasy do A-klasy.
Intencją powstania rezerw jest by wyróżniający się lokalni piłkarze mieli okazję przebicia się do 3-ligowej drużyny poprzez treningi czy dobre występy w rezerwach. Najlepsi będą trenować również z pierwszą drużyną. Pierwszy trening już 16 lipca o godz. 17:00 na boisku przy ul.Plebiscytowej ( za szkołą nr 5). Pierwszy mecz ta drużyna rozegrany 28 lipca w Ostródzie a rywalem w Wojewódzkim Pucharze Polski będzie zespół Ewingi Zalewo.

Ostatnio dużo się mówiło w kuluarach na temat drużyny rezerw. Spekulowało się, że tą utworzy się w Zwierzewie. Wyszło na to, że mamy tutaj akcent drużyny Kormorana w postaci trenera Michała Maja.

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.