STRAŻACY NAJLEPSI W TURNIEJU SŁUŻB MUNDUROWYCH

Na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego w Ostródzie odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej, który zgromadził cztery rywalizujące ze sobą drużyny.

W zaciętej, sportowej atmosferze zespoły reprezentujące Lasy Państwowe, 16. Dywizję Zmechanizowaną, 2. Batalion Czołgów w Ostródzie oraz Kadrę Wojewódzką Straży Pożarnej walczyły o trofea i w imię sportowej rywalizacji.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się Kadra Wojewódzka Straży Pożarnej, która zdobyła złoty medal. Na drugim miejscu uplasowała się 16. Dywizja Zmechanizowana, a trzecie miejsce zajął II Batalion Czołgów z Ostródy. Czwarte miejsce przypadło drużynie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.

Indywidualne Wyróżnienia

Wszystkie indywidualne wyróżnienia trafiły do Straży Pożarnej, nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju (MVP) otrzymał Maciej Szczygielski. Królem Strzelców został Przemysław Niecikowski, który zdobył aż cztery gole. Tytuł Najlepszego Bramkarza przypadł Mateuszowi Rodakowi.

Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej nie tylko dostarczył emocji i sportowej rywalizacji, ale również zacieśnił więzi pomiędzy służbami mundurowymi. Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.