TARNOWSKI WRACA DO SOKOŁA

No i stało się to, czego kibice Sokoła z pewnością się spodziewali. Janusz Bucholc przestaje być trenerem Sokoła Ostróda.

Przyczyną tego stanu rzeczy jest totalne załamanie formy ostródzkiej drużyny po rozpoczęciu drugiej rundy sezonu 2022/2023. Sokoły przegrały wszystkie wiosenne mecze poza jednym wyjątkiem z Legią (remis 0:0). Warto wtrącić, że nic nie zapowiadało takiego zjazdu, ponieważ podczas jesiennych batalii Sokół dobrze punktował, zapewnił sobie miejsce w górnej części stawki i zdawało się że jest zabezpieczony przed spadkiem do IV Ligi. Niestety przewaga punktowa nad najsłabszymi zespołami nad wyraz stopniała.

Na ratunek przychodzi Wojciech Tarnowski, który już trenował Sokoła w latach 2013-2015 notując dobre rezultaty. Przypominamy, że jego ekipa otarła się wręcz o drugą II Ligę, przegrywając ostatni mecz barażowy z Nadwiślanem w 2014 roku. Pozostaje liczyć, że nowy-stary trener poukłada napięcia w szatni i uspokoi atmosferę formując solidnie grającą drużynę, która utrzyma tę niewielką już przewagę nad strefą spadkową.

Trenerze, witamy ponownie w Sokole i życzymy sukcesów w roli szkoleniowca „Trójkolorowych” – napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych Sokół Ostróda.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.