TOKIO CORAZ BLIŻEJ. NATALIA SZLIFUJE FORMĘ (VIDEO)

Już w bieżącym tygodniu Natalia Stachowicz wyleci do Tokio na Mistrzostwa Świata Kyokushin Karate. Możliwość wylotu kosztowała Natalię sporo wysiłku. Okazuje się, że w jej drobnym ciele kryje się Tytan pracy.

Na wstępie warto zaznaczyć, że 17-letnia Natalia Stachowicz  jest najbardziej utytułowaną zawodniczką Kyokushin Karate Ostróda. Sam klub działa już ponad 20 lat. Jej sukcesy nie umknęły uwadze trenerów polskiej kadry. Natalia pojedzie reprezentować biało-czerwone barwy na Mistrzostwach Świata Kyokushin Karate w Tokio.

Obecna Mistrzyni Polski Juniorów i Złota Medalistka Pucharu Europy, przygotowuje się już od 6 miesięcy do wyjazdu na daleki wschód – za Natalią okres pełen pracy. Zdarzały się tygodnie, w których trening odbywał się każdego dnia – od poniedziałku do niedzieli – powiedział Artur Małż, sensei Kyokushin Ostróda. Dodał również, że do tak istotnej imprezy konieczne było skupienie się tylko na Kyokushin, co wiązało się odstawieniem na boczny tor innych dyscyplin, które Natalia również lubi (jazda na rowerze).

Walki w Japonii są dość specyficzne, ponieważ kategorie wagowe nie trzymają się ram. Natalia kwalifikuje się do kategorii 50+ , więc może walczyć z nawet kilkadziesiąt kilogramów cięższą przeciwniczką – W Tokio pierwszą przeciwniczką Natalii będzie Serbka warząca 28kg więcej. Ale przewidzieliśmy taki rozwój wypadków i przygotowania zostały nastawione w dużej mierze pod tego typu walkę. W związku z tym Natalia sparowała z większymi od siebie zawodnikami, w tym również ze mną – dodał Małż.

Natalia Stachowicz wraz z trenerem wylatują  do Japonii 12 kwietnia, w środę. Z Polski lecą do Helsinek, następnie będzie ich czekał ośmiogodzinny lot samolotem do Tokio. Do walki z zawodniczką z Serbii Natalia stanie w Wielką Sobotę 15 kwietnia.

My życzymy Natalii dalszych sukcesów i aby zawsze miała w sobie tak wielkie pokłady determinacji jakie ma teraz. Poniżej możecie Państwo zobaczyć film, który obrazuje przygotowania do mistrzostw świata.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.