V MIĘDZYINTERNACKI TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ

8 marca wychowankowie internatu zorganizowali już V Międzyinternacki Turniej w Piłkę Nożną Chłopców. W zawodach wziął udział Internat Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie oraz Internat Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Iławie.


Piłka nożna wśród młodzieży, a szczególnie wśród chłopców święci triumfy.
W Internacie Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie młodzież codziennie uczęszcza na salę gimnastyczną i rozgrywa mecze. Wychowankowie biorą też udział w wielu turniejach sportowych.

8 marca wychowankowie Internatu zorganizowali już po raz piąty Międzyinternacki Turniej w Piłkę Nożną. Po zaciętej rywalizacji Internat Petöfiego z Ostródy zajął I miejsce, zapewne dzięki swoim umiejętnościom oraz ogromnej mobilizacji dużego grona kibiców. Młodzież oraz zaproszeni goście po meczu udali się na wspólną kolację.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy, a zwycięska drużyna puchar. Wychowankowie bardzo dziękują zaprzyjaźnionemu iławskiemu Internatowi za przyjęcie zaproszenia i możliwość wspólnej zabawy i przyjacielskiej rywalizacji. Wszystkim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i foto: Agnieszka Kołodziejska

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.