ZADOWALAJĄCE WYNIKI AMK DRWĘCA NA MISTRZOSTWACH POLSKI PÓŁNOCNEJ

Klub AMK Drwęca miał pracowity weekend podczas pierwszej rundy Mistrzostw Strefy Polski Północnej MX, która odbyła się w Mrągowie.

Zawodnicy zmagali się z trudnymi warunkami pogodowymi w godzinach porannych, gdy deszcz utrudniał jazdę. Z czasem tor stał się bardziej wymagający, co tylko podniosło poziom rywalizacji. Mimo późniejszej poprawy pogody, jazda nie była łatwa. Emocje rosły wraz z intensywnością zmagań.

Zawodnicy klubu AMK Drwęca dali z siebie wszystko i osiągnęli piękne wyniki w swoich kategoriach. W klasie MX kobiet Patrycja Milewska zajęła trzecie miejsce. Pokazała, że kobiety także mogą rywalizować na wysokim poziomie. W klasie MX 85 Łukasz Kawiak uplasował się na 13. miejscu, a Jan Kalinowski zajął 10. pozycję w klasie MX Junior.

Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem dla niektórych zawodników. W klasie MX 2 Kamil Horodyłowski w drugim biegu otrzymał cios w kierownicę, co uniemożliwiło mu nadrobienie strat, kończąc zawody na 23. miejscu. Piotr Musiał z powodu problemów zdrowotnych musiał zrezygnować z udziału, ale jak zapowiada, wkrótce wróci do rywalizacji w pełni formy.

Mimo trudności i nieoczekiwanych zwrotów akcji, cała drużyna pokazała, że ma w sobie ducha walki i zdolność do przezwyciężania przeszkód. Rodzice, przyjaciele i trenerzy wspierali zawodników, co dodało im sił w tych wymagających warunkach. Klub AMK Drwęca z pewnością jest dumny ze swoich zawodników i ich osiągnięć w Mrągowie.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.