ZAWODNICY SEKCJI BADMINTONA PKS MAZURY ROZPOCZĘLI SEZON TURNIEJÓW PZBAD 2023

W dniu 23 września 2023 r. w Płocku i 7 października br w Białymstoku odbyły się ogólnopolskie turniej badmintona seniorów, w których punktował w klasyfikacji generalnej PZBad zawodnik PKS Mazury Marcin Danowski.
W mocno obstawionym płockim turnieju zajął 3 miejsce, w Białymstoku był pierwszy w kategorii singiel mężczyzn. Kolejne wyzwanie rejestrowane przez PZBad, tzn. warszawski Telnap czyli renomowany i międzynarodowy turniej open (Warszawa – Lavo – 8 października2023 r.) przyniósł zawodnikowi naszego klubu Pawłowi Wirzinkiewiczowi w najmocniejszej kategorii – singiel open – 9 miejsce. Dodatkowo wspólnie z Marcinem Danowskim zwyciężając grupę eliminacyjną w kategorii debel open uzyskali 5 miejsce co było dużą niespodzianką.
Reprezentujący nasz – klub, resortowy zwiazek zawodowy oraz warmińsko-mazurski garnizon policji ostródzcy funkcjonariusze po raz kolejny udowodnili, że każdy kto z nimi wychodzi na boisko musi się przygotować na zaciętą rywalizację i walkę do ostatniego punktu.
Dwutygodniowy warsztat przygotowawczy di zawodów dla naszych zawodników odbył się w klubach i sekcjach badmintona w Olsztynie, Gdańsku, Ruciane Nida oraz w Ostródzie.

źródło: PKSPKS Mazury

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.