ZAWODNICY UKS VICTORIA MORĄG ODWIEDZILI PARK TRAMPOLIN

W sobotę 11 marca, zawodnicy UKS Victoria Morąg odwiedzili Park Trampolin w Olsztynie.

Do Olsztyna pojechało 22 zawodników, którzy wyróżniają się na zawodach, treningach oraz angażują się w różne przedsięwzięcia organizowane przez klub.

Z Morąga wyjechaliśmy w radosnych nastrojach a później było już tylko lepiej. Podczas dwóch godzin zajęć mieliśmy zajęcia z instruktorami, którzy przedstawili zasady bezpieczeństwa na zajęciach oraz demonstrowali technikę skoków i prowadzili zajęcia z naszymi zawodnikami. Mieliśmy również czas wolny, gdzie zawodnicy mogli doskonalić różne ewolucje. Efekt był taki, że większość naszych zawodników przełamała swoje lęki i zaczęła robić salta.

Dzieci po dwóch godzinach spędzonych w parku trampolin, były bardzo zmęczone, ale szczęśliwe. Po zajęciach wszyscy byli bardzo głodni, pojechaliśmy więc na zasłużony obiad, który po takim wysiłku smakował jeszcze lepiej niż na co dzień.

Podczas pobytu w parku trampolin objawiło się wiele talentów akrobatycznych i mam nadzieję, że wykorzystamy to i już niedługo wpleciemy wiele elementów akrobatycznych w nasze pokazy.

Dziękujemy Burmistrzowi Morąga, dzięki któremu mogliśmy zrealizować nasz wyjazd i uszczęśliwić wielu młodych ludzi.

UKS Victoria Morąg

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.