STANISŁAW ORZECHOWSKI W SPRAWIE REDUKCJI ZESPOŁÓW RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Nie tak dawno pisaliśmy o wprowadzeniu od 1 sierpnia dwuosobowych zespołów podstawowego ratownictwa medycznego, zamiast dotychczasowych trzech. Przeczytać o tym możecie w naszym artykule z 8 lipca: www.ostrodanews.pl/news/juz-pewne-1-sierpnia-dwuosobowe-zalogi-karetek-prezes-pzoz-odpowiada-pytnia/

Tym razem głos w tej sprawie zabrał radny powiatowy Stanisław Orzechowski, który zapowiada, że podejmie wszelkie możliwe działania, które mogłyby zapobiec redukcji. Jego oświadczenie możecie przeczytać poniżej. 13819445_643922792450097_885976862_n

3 komentarze

Veto dla zmniejszenia składu osobowego zespołu karetki.Oszczędzajcie urzędasy na etatach biurowych.

W biurze akurat etatu przybyło (czytaj: zatrudnienie przewodniczącego rady powiatu) Gdzie tu oszczędności??? Oszczędza się na naszym bezpieczeństwie
Ale co tam szpital i jego funkcjonowanie…co tam karetki…..ważne że etacik dla kumpla starosty się zmontowało…..
zwolnią jeszcze paru lekarzy specjalistów, parę pielęgniarek, zatrudnią kolejnego specjalistę do promocji i marketingu starosty….
a my będziemy jeździć do Olsztyna, bo w Ostródzie to niedługo tylko mury w szpitalne zostaną a w nich sami dyrektorzy i radni-specjaliści.
Brawo!!!

Oto fragment wypowiedzi Palińskiego:
Wątpliwości radnych budzi też zatrudnienie jako głównego specjalisty ds. zarządzania w szpitalu, przewodniczącego rady powiatu Wojciecha Palińskiego. Sam zainteresowany nie widzi w tym problemu: — Moja obecność w tej placówce jest kierowana tylko i wyłącznie tym, aby w końcu wyszła ona na prostą.
To ja mam pytanie: SKORO NAUCZYCIEL PALIŃSKI TO TAKI EKONOMICZNY GENIUSZ I UZDROWI SZPITAL, TO OD CZEGO JEST PREZES??? ZA CO SIĘ JEMU PŁACI, SKORO POTRZEBUJE NAUCZYCIELA-SPECJALISTY-RADNEGO DO KIEROWANIA SZPITALEM????
Panie Paliński tak pan wyprowadzi ten szpital, jak szkołe w Łukcie.
Wszyscy wiemy dlaczego wział sie Pan w tym szpitalu, a próbujecie z ludzi robić idiotów….pana etat to marnotrawstwo publicznych pieniędzy!!!
BRAWO STAROSTA! GRATULUJĘ PANU GŁUPOTY!!!!!!!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.