STAROSTA OSTRÓDZKI ODPOWIADA PARLAMENTARZYSTOM W SPRAWIE PRYWATYZACJI PZOZ I LABORATORIUM

Dziś pisaliśmy o piśmie senator Bogusławy Orzechowskiej i posła Zbigniewa Babalskiego do starosty ostródzkiego. Parlamentarzyści są zaniepokojeni planami prywatyzacji laboratorium analitycznego. Starostwa ostródzki Andrzej Wiczkowski w odpowiedzi skierowanej do parlamentarzystów zaprzecza planom prywatyzacji PZOZ Ostróda czy sprzedaży laboratorium. Możemy przeczytać:

Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na Państwa pismo z dnia 18 marca 2016 roku uprzejmie informuję, że w PZOZ w Ostródzie S.A nie jest planowana żadna prywatyzacja oraz nie zostały podjęte żadne działania zmierzające do sprzedaży laboratorium o czym informowałem Panią Senator podczas spotkania u mnie w dniu 11 marca 2016 roku.
Jednocześnie zwracam się z prośbą, abyście Państwo nie podejmowali żadnych działań pod wpływem emocji czy niesprawdzonych informacji. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do działalności PZOZ w Ostródzie S.A. lub planów związanych z dalszym jego funkcjonowaniem to bardzo proszę o kontakt bezpośrednio ze mną, chętnie udzielę Państwu wszelkich niezbędnych informacji opartych na faktach. Zaoszczędzi to nam,
a w szczególności pacjentom niepotrzebnych emocji.

Z poważaniem
Andrzej Wiczkowski
Starosta Ostródzki

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.