SZPITAL OTRZYMAŁ KOLEJNĄ POMOC. TYM RAZEM M.IN. MARKOWY EKSPRES DO KAWY

Wczoraj (07.04.2020) do szpitala w Ostródzie trafiła kolejna pomoc.

Twórcy zbiórki na zakup ekspresów do kawy – państwo Kuczmarscy, przekazali dotychczas zebrane dary dla personelu szpitala.

Uzbierana kwota ze zrzutki https://zrzutka.pl/6ug7c7 została przekazana na zakup 10 sztuk czajników elektrycznych firmy Philips, expresu do kawy markowej firmy SAECO. Pierwszy Expres SAECO przekazał starosta Andrzej Wiczkowski.


To nie koniec przekazanych darów.
– firma Juice Plus+ za pośrednictwem ambasadorek Sara Witus i Aleksandra Szut przekazały wielki karton zdrowych przekąsek-smakołyków na śniadanie do kawy i herbaty,
– firma chcąca utrzymać anonimowość przekazała 10 kilogramów  świeżo palonej pięknie pachnącej kawy
– Adrianna Modras przekazała herbatę w saszetkach
– Agnieszka Berger-Nadolska przekazała herbatę w opakowaniach zbiorczych. 

Bardzo ale to bardzo dziękujemy za wsparcie wszystkim Państwu. Serdecznie dziękujemy firmom gastronomicznym, które włączyły się w akcję wspierania załączając do swoich posiłków na wynos ulotkę ze zrzutki. Szkoda że osoby publiczne reprezentacyjne nie promuję takich szczytnych akcji jak nasza. Jak widać poglądy polityczne są GÓRĄ – a szkoda. Bardzo zła postawa. Namawiamy do zmiany postawy, bo gramy do jednej bramki którą jest szpital w Ostródzie a przeciwnikiem jest Koronawirus. Pozdrawiamy serdecznie. Dorota & Grzesiek Kuczmarscy Udostępniamy wszyscy bo warto https://zrzutka.pl/6ug7c7 -możemy przeczytać na oficjalnym profilu fb organizatorów zbiórki.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.