SKOŃCZYLI…

Budowa nowej drogi przy ul. Dywizji została zakończona.

Cały proces trwał długo, ponieważ aż 13 miesięcy. Niemniej wreszcie się udało, droga przez ostatnie miesiące była już oddana do użytku, niestety przez ten okres wystawały studzienki kanalizacyjne i mieszkańcy musieli uważać na miski olejowe w swoich samochodach. Teraz wreszcie położono ostatnią warstwę bitumiczną i…”voila”

Wartość zadania wyniosła 6 384 515,61 zł, a wykonawcą inwestycji była  znana i lubiana przez ostródzkie samorządy firma ”ZIEJA” z Łomży. 

Tak było dawniej, dobrze że to już przeszłość.

2 komentarze

Redakcja może zanim zacznie drwić z wykonawcy i sympatii samorządu do wykonawcy niech zerknie w archiwalne rozstrzygnięcia przetargów i zobaczy ilu chetnych było na wykonanie tych projektowych bubli. Niech zerknie w projekty które były dostępne. Niech zadzwoni do referatu miejskiego i popyta dlaczego tak długo to trwało. Zieja nie jest demonem szybkości, ale przynajmniej nie robi na ślepo tego co jest w projekcie. Uwierzcie, że gdyby tak było to ta piekna droga po 3 latach wyglądałaby bardziej jak to co było a nie to co jest. I wina leżałaby po stronie projektanta i młodego żarliwego urzędasa że z publicznych pieniędzy zapłacił za takie gunwo. Dobrze, że niedługo wybory bo nowa miotła jest potrzebna temu miastu.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.