UWAGA! SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

Wykonawca ostródzkiej obwodnicy, firma Budimex informuje, że niebawem wskutek posuwających się prac czekają nas duże zmiany w organizacji ruchu. Najbardziej je odczują mieszkańcy osiedla plebiscytowego i pracownicy Ostróda Yacht.

Pierwsza zmiana jest planowana w dniu 6 lipca 2016r. o godz. 9:00 i będzie polegać na wprowadzeniu tymczasowego ronda drogi krajowej DK7 z ul. Szosa Elbląska przy stacji paliwowej Orlen. Dodatkowo nastąpi przełożenie natężenia ruchu z drogi krajowej DK7 od km 146+650 do km 147+300 na drogę objazdową. Zmiany przedstawia poniższy schemat.

Bez tytułu

 

Natomiast druga zmiana planowana jest na datę 12.07.2016, będzie się to wiązało z przeniesieniem natężenia ruchu z drogi krajowej DK7 na ul. Olsztyńską i Plebiscytową. Skutkiem zmian w organizacji wyłączony zostanie odcinek drogi krajowej ”siódemki” od tymczasowego ronda przy stacji paliw Shell do skrzyżowania z ul. Olsztyńską, włącznie z zamknięciem skrzyżowania DK7 z ul. Olsztyńską.  Zmiana będzie się odbywać stopniowo przez większość wtorku. Poniżej kolejny schemat zmian:
zmiana 2

Wiele już wytrzymaliśmy, wytrzymamy i to.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.