WE WTOREK RUSZAJĄ KOLEJNE REMONTY. ZMIANY W RUCHU DROGOWYM

W okolicach przejazdu kolejowego na ul. Czarnieckiego wymieniana będzie sieć wodociągowa. Remonty przeprowadzane będą w dniach od 14 listopada (wtorek) do 8 grudnia (piątek).

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. z o.o. poinformowała o wymianie sieci wodociągowej na ul. Czarnieckiego na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. 11 Listopada. W związku z tą przebudową organizacja ruchu ulegnie zmianie.

Na czas wykonywania robót, dla ruchu pojazdów i pieszych zostanie zamknięta część jezdni oraz chodnik od strony kościoła NPNMP, między ul. Sienkiewicza a ul. Kolejową. W rezultacie, ruch przy „środkowym przejeździe” ulegnie zmianie.

SCHEMAT. KLIKNIJ BY POWIĘKSZYĆ

Ruch pojazdów

Samochody jadące od strony pasażu będą musiały skręcać w lewo i kierować się ulicami: Jana Pawła, Pieniężnego, 11 Listopada. Alternatywą może być też korzystanie z „trzeciego przejazdu”. Ruch samochodowy oznaczony jest na poniższym zdjęciu niebieskimi strzałkami. Czerwony to ruch zakazany, zielony – bez zmian.

 

 

Ruch pieszych

 

RUCH PIESZYCH, KLIKNIJ BY POWIĘKSZYĆ.

Aby przejść tym odcinkiem ul. Czarnieckiego, piesi będą musieli korzystać z chodnika znajdującego się po drugiej stronie, tak jak zaznaczono kolorem zielonym. Czerwona przerywana linia pokazuje gdzie chodnik będzie wyłączony z użytkowania. Z uwagi na konieczność usprawnienia ruchu pojazdów jadących z ul. Czarnieckiego, zlikwidowane zostanie również przejście dla pieszych między „Fiołkiem” a „Pasażem”.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.