WYREMONTUJĄ POMOST NA JEZIORZE SAJMINO

W dniu 5 kwietnia bieżącego roku ogłoszono przetarg na modernizację pomostu znajdującego się przy plaży miejskiej w Kajkowie.

Gmina Miejska Ostróda ogłosiła przetarg, na modernizację pomostu. Wygląda na to, że plaza miejska otrzyma nowy wygląd. Przedmiotem zamówienia jest: modernizacja urządzenia wodnego – pomostu rekreacyjnego, składającego się z dwóch elementów (pomostu w kształcie litery „C” oraz kładki). W zakres prac wchodzi miedzy innymi: wymiana zniszczonych elementów konstrukcyjnych pomostu (pale, podłużnice, poprzecznice, poszycie, barierki, montaż lamp solarnych – oświetlenie pomostu w ilości 18 sztuk, modernizacja zaplecza socjalnego – publiczna toaleta. Termin wykonania zamówienia to 120-210 dni od dnia podpisania umowy. Termin składania ofert i wniosków to 23.04.2018 do godziny 8:00.

Miasto zamierza poświęcić na tę inwestycję 500 000zł.

Warto zwrócić uwagę na następujące zapisy:

  • Roboty związane z rozbiórką istniejącego pomostu należy wykonać w terminie do dnia 30.06.2018 r.
  • Wykonawca wstrzyma realizację wszelkich prac w okresie od 01.07.2018 r. do 31.08.2018 r. oraz zabezpieczy wszelkie prace i materiały zgromadzone na poczet realizacji zamówienia w tym okresie w sposób umożliwiający korzystanie z kąpieliska miejskiego nad jeziorem Sajmino.

Oznacza to tyle, że most na czas wakacji będzie rozebrany. Słowem – nie poskaczemy sobie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.