W MAJÓWKĘ ZA 83 ZŁ PODRÓŻUJ BEZ LIMITU PO CAŁEJ POLSCE

„Majówkowy zmysł podróżowania” – to hasło pod którym największy przewoźnik kolejowy w Polsce przygotował nie tylko atrakcyjne cenowo promocje na przejazdy w okresie od 27 kwietnia do 7 maja.

POLREGIO daje okazję do nielimitowanych odkryć dzięki majówkowym biletom dostępnym już od 49 zł umożliwiającym dowolną liczbę przejazdów pociągami POLREGIO po całej Polsce w okresie od 27 kwietnia do 7 maja.

Specjalna oferta POLREGIO na majówkę dostępna jest w dwóch wersjach.

1. W cenie 49 zł – dla osób poniżej 26 lub powyżej 60 roku życia
2. W cenie 83 zł – dla wszystkich pozostałych.

„Majówkowe” bilety są imienne i ważne jedynie z dokumentem potwierdzającym wiek oraz tożsamość podróżnego. Bilet uprawnia do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju ogólnodostępnymi pociągami REGIO i interREGIO przewidzianymi w rozkładzie jazdy w terminie ważności wskazanym na bilecie. Bilety będą dostępne w kasach biletowych, w aplikacji SkyCash, na portalu e-podroznik.pl i biletyregionalne.pl, w salonikach KOLPORTERA i u obsługi pociągu.

Sieć sprzedaży POLREGIO to m.in. Internet (www.polregio.pl, www.e-podroznik.pl) oraz aplikacje mobilne, takie jak SkyCash. Bilety można także nabyć w kilkudziesięciu automatach zlokalizowanych na dworcach, w ponad 200 kasach biletowych oraz u obsługi pociągu.

Podróżni mają także do dyspozycji ok. 800 zlokalizowanych w całej Polsce saloników KOLPORTERA. Bilety POLREGIO dostępne są także za pomocą portalu internetowego Bilkom 2.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.