ZNALEŹLIŚMY WINNEGO WCZORAJSZYCH BŁĘDÓW. PROSTUJEMY INFORMACJE

Niestety zmuszeni jesteśmy sprostować 2 informacje, które wczoraj ukazały się na naszym portalu. Winą za Prima Aprilisowe żarty obarczamy naszego redakcyjnego chochlika, który troszkę pomieszał nam informacje, ale… nie do końca.

Pierwszy żart, który postanowił nam, a jednocześnie wam zrobić nasz niesforny chochlik dotyczył artykułu o rzuceniu golonką przez klienta restauracji w kelnerkę: RZUCIŁ W KELNERKĘ GOLONKĄ I STRASZYŁ MAGDĄ GESSLER. Otóż podobna sytuacja miała jakiś czas temu miejsce, niestety, a właściwie dobrze, nie w Ostródzie, a w Elblągu. O całym faktycznym przebiegu zdarzenia możecie przeczytać tutaj.

Druga nieścisła informacja, o czym wielu z was już wczoraj nas alarmowało, dotyczy koncertu Enrique Iglesiasa i Jennifer Lopez w Ostródzie: ENRIQUE IGLESIAS I JENNIFER LOPEZ W OSTRÓDZIE NA FUSION FESTIVAL. I tu sytuacja jest podobna. Jak sprawdziliśmy po wyczynach naszego chochlika, o ile o występie Jennifer Lopez nie ma mowy, to sytuacja nie jest już tak jednoznaczna w przypadku drugiego latynoskiego gwiazdora czyli Enrique Iglesiasa. Były prowadzone wstępne rozmowy, na chwilę obecną jego występ w Ostródzie jest mało prawdopodobny, ale… nie wykluczony. Cały czas istnieje, choć niewielka szansa, że uda się Enrique namówić na występ w naszym mieście podczas Fusion Festiwal, który zapowiadany jest na 3-4 czerwca. Na pewno wystąpi na nim całe multum artystów, o których pisaliśmy wczoraj i o których jeszcze nie raz napiszemy.

Za wczorajsze nieścisłości winny czyli chochlik został ukarany. Okazał skruchę i obiecał, że się poprawi i przez rok postara się bardziej przykładać do pracy i przekazywać państwu same sprawdzone informacje. Tylko już zaczynamy się martwić, co będzie za rok, 1 kwietnia…

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.