PROGRAM “MISJA NATURA” NA ANTENIE TVP3 OLSZTYN

Od sierpnia 2016 roku na antenie TVP3 Olsztyn można oglądać serial „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Serial składa się z 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Ornitolog, dr Romuald Mikusek i Małgorzata Kosik w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Olsztyn w niedziele o godzinie 10.00. Powtórki wyświetlane będą w środy o godzinie 7.00 oraz w czwartki o godzinie 19.15. Na najbliższy odcinek pt. Wyżyna Zachodniowołyńska zapraszamy już 9 października.

Więcej szczegółów na stronie internetowej http://www.misjanatura.fwie.plmisja-natura

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.