NIEPEŁNOSPRAWNY MAREK JASIŃSKI OBIECAŁ SYNKOWI, ŻE BĘDZIE CHODZIŁ. POMÓŻMY MU SPEŁNIĆ DANĄ OBIETNICĘ.

O Marku Jasińskim, który 7 lipca 2016 roku stracił nogę w wypadku samochodowym pisaliśmy już kilkakrotnie i przy różnych okazjach. Jednak dla niego i jego rodziny walka o godne życie i powrót do normalności jeszcze się nie skończyła.Ten młody człowiek przeszedł już bardzo wiele: utrata nogi, szpital, kłopoty finansowe i spowodowana nimi wyprowadzka z Ostródy, trudna rehabilitacja, a przede wszystkim od roku walka o powrót do normalnego życia. Marek tak sam o sobie mówi:

Każdy z nas ma marzenia Ja marzę o normalnym życiu. Marzę aby jeździć na rowerze z synem i pracować jak każdy z Was, aby utrzymać swoją rodzinę. Wiem: muszę ciężko ćwiczyć, przejść długą rehabilitację ale i kupić protezę nogi która mi umożliwi spełnienie tych marzeń.
Możecie mi pomóc w mojej walce o lepsze jutro

Na chwilę obecną posiadanie protezy jest jego największym marzeniem. Chociaż wiele osób i instytucji m.in. Fundacja Niepełnosprawnych SANUS w Ostródzie czy organizacja Dziel się Sercem (również z Ostródy) wsparło już ten cel to ciągle jeszcze brakuje środków finansowych na zakup protezy.

Obecnie na stronie Fundacji Siepomaga aktualnie trwa zbiórka na rzecz Marka Jasińskiego, który obiecał swojemu synkowi, że będzie chodził. Pomóżmy mu spełnić dane zobowiązanie i choćby symboliczną kwotą wesprzyjmy zbiórkę n protezę dla niego. LINK DO STRONY NA KTÓREJ JEST ZBIÓRKA: www.siepomaga.pl/protezamarka

 

Link do strony Marka Jasińskiego: Marek Jasiński – walka o lepsze jutro

Linki do naszych poprzednich artykułów:

CHARYTATYWNIE DLA MARKA JASIŃSKIEGO

ZBIERAMY NA PROTEZĘ NOGI DLA MARKA Z OSTRÓDY

PRZEKAŻ 1% DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z OSTRÓDY I OKOLIC

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.