OSTRÓDA POWER CENTER – INWESTYCJA RUSZYŁA NA DOBRE

Ostróda Power Center będzie pierwszym i jednocześnie największym tego typu kompleksem handlowym w regionie o łącznej powierzchni ponad 25 tys. m² GLA, obejmującej ponad 14 tys. m² GLA parku handlowego.

W ramach centrum handlowego znajdą się między innymi wolnostojący hipermarket DYI o powierzchni 9 tys. m², duży supermarket spożywczy, znane sklepy modowe, popularne sieci dyskontowe oraz lubiana sieć gastronomiczna z lokalem typu drive-thru. Dodatkowo, na terenie parku handlowego znajdzie się przestronny parking na ponad 700 pojazdów także dogodnie zlokalizowana stacja benzynowa oraz myjnia.

Ostróda Power Center otworzy nowe możliwości zakupowe i kompleksowo uzupełni ofertę znajdujących się w mieście i regionie mniejszych obiektów handlowych. Nowe Centrum przyciągnie klientów nie tylko lokalizacją, ale także konceptem, który zapewni iż w jednym miejscu można będzie zrobić zakupy z różnych kategorii. Bezpośredni dostęp z parkingu do każdego sklepu, zapewni łatwe, bezpieczne i komfortowe zakupy w znacznie krótszym czasie niż w ma to miejsce w innych obiektach handlowych.

Działka, na której powstanie Ostróda Power Center położona jest przy głównej drodze wjazdowej do centrum Ostródy, bezpośrednio przy węźle dróg ekspresowych S7, łączącej Warszawę i Gdańsk oraz S16 prowadzącej do Olsztyna oraz Grudziądza.

Lokalizacja obiektu jest także w naturalny sposób doskonale skomunikowana z Ostródą i regionem. Swym bezpośrednim zasięgiem Ostróda Power Center będzie obejmować ponad 120,000 mieszkańców a także niezwykle intensywny ruch tranzytowy tras S7 i S16.

Ostróda Power Center w liczbach

Powierzchnia GLA: 25 000 m²
Liczba lokali handlowo-usługowych: 30
Supermarket: 2 000 m²
Hipermarket DIY Castorama 9 000 m²
Liczba miejsc parkingowych: 700
Planowane otwarcie: III kwartał 2024
Liczba klientów w promieniu 30 min. dojazdu 120 000

Foto: Michał Olczak

6 komentarzy

Klątwa braku kina ciąży nad Ostródą nadal – jeśli nie powstało w takim obiekcie, to chyba po wsze czasy będziemy musieli jeździć na filmy do Olsztyna albo do Łukty (sic!).

I po co to komu potrzebne zamiast miasto rozwijać jakieś sensowne przedsiębiorstwa miejsca pracy z dobra płacą to markety za najniższą i potem dziwne że wszyscy wyjeżdżają z tego miasta

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.