LOCKDOWN NIE ISTNIEJE. ŻYJ JAK WOLNY CZŁOWIEK

LOCKDOWN NIE ISTNIEJE. ŻYJ JAK WOLNY CZŁOWIEK

Zgodnie z przewidywaniami ogłoszone zamknięcie gospodarki jest bezprawne i ma charakter przestępczy. Jednak pomijając chwilowo prawne aspekty, tutaj chodzi jednak o coś więcej – tutaj chodzi o wolność każdego z nas.
Protest wobec decyzji rządu nie musi się objawiać poprzez przepychanki na ulicy. Zaprotestować można w prostszy sposób – żyjąc pełną piersią:

  • nie zakładajmy symbolu niewolnictwa – maski, która noszona na twarzach ludzi tworzy obraz pandemii na ulicach, dlatego tak bardzo rządzącym zależy aby stała się nieodłącznym elementem każdego obywatela.
  • przemieszczamy się gdzie chcemy – jak wolni ludzie.
  • nie zamykajmy swojego biznesu – jeśli te bydlaki tak bardzo chcą zamykać gospodarkę to niech wprowadzą stan wyjątkowy i wypłacą Wam odszkodowania (ale wtedy mniej dla nich skapnie ze wspólnego stołu… Czyż nie?)
  • odetnijmy się od nachalnych mediów wwiercających do świadomości strach, cytujących słowa z konferencji prasowych rządowych przestępców.

Zaznaczamy, że żyjąc jak wolny człowiek nikt z Was nie złamie prawa. Prawo łamie rząd – dlatego nazywamy ich bandytami.

Ważnym jest też żeby wolni ludzie wzajemnie się wspierali.

Walczmy. Niech te święta będą wyjątkowe, niech będą marszem ku wolności.

Poniżej opinia prawna na temat lockdownu.

 

2 komentarze

Jesteście niezastąpieni. Czytam Wasze posty na bieżąco, choć pochodzę z Iławy. Jednak u nas niestety wszystkie media się „sprzedały”
Brawo!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.