BASEN. PRACE TECHNOLOGICZNE GOTOWE, JEDNAK TO NIE KONIEC PRAC. PIĄTEK BĘDZIE KLUCZOWY DLA WYKONAWCY

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Burmistrza Ostródy dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat sytuacji na basenie, a tam pozostało jeszcze sporo pracy. Obecnie roboty mają charakter ”naprawczy”.

Jak powiedział trzymający pieczę na remontem Wojciech Spittal, obecnie trwa usuwanie usterek i poprawianie nie najlepszej jakości prac wykończeniowych po czym dodał – termin jaki ustaliliśmy z wykonawcą na odbiór basenu to 31 stycznia. W najbliższy piątek spotkamy się z wykonawcą i ocenimy stan zaawansowania procesu usuwania usterek i ocenimy szansę powodzenia remontu właśnie w tym terminie. 

Zbigniew Michalak dodał, że zastano na remoncie ogrom błędów w przygotowaniu inwestycji i sprawą zajmują się prawnicy.

Po piątku dowiemy się jakie kroki podejmie Urząd Miasta. Niewykluczona jest zmiana wykonawcy.

 

 

1 comments

Najpierw piszą że 31 stycznia oddadzą basen, dziś burmistrz na konferencji mówi że data otwarcia jest odległa o kilka miesięcy, gościu odpowiedzialny za odbiór remontu mówi że pozostały tylko sprawy kosmetyczne a wice burmistrzowa że jej się papiery nie zgadzają. No niezły brudel tam macie! Niby nie ma kasy a nowy statecze kupujecie? Może dzieciaki burmistrza same zapłacą za przejazdy pojazdami żeglugi? A nowi radni co obiecywali tak duzo nawet się o ten basen nie postarają i nic nie walczą żeby młodzi zostali w Ostródzie? Gdzie jesteście wspaniali radni??? ODDDAJCIE OSTRODZIE BASEN!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.