DWA KONTENERY ŚMIECI DZIĘKI WOLONTARIUSZOM AKCJI „OPERACJA CZYTSA RZEKA”

DWA KONTENERY ŚMIECI DZIĘKI WOLONTARIUSZOM AKCJI "OPERACJA CZYTSA RZEKA"
Dwa kontenery śmieci udało się dziś (17.04.2021) zebrać dzięki akcji sprzątania „Czyste serce Ostródy”.

Akcja „Operacja czysta rzeka” to największa ogólnopolska akcja sprzątania rzek oraz ich okolic. Dziś w Ostródzie dzięki pomocy wolontariuszy i osób, którym czyste środowisko nie jest obojętne, udało się zorganizować sprzątanie Rzeki Drwęcy.
W akcji sprzątania brali udział wolontariusze, strażacy, ostródzkie morsy i wszyscy, którym zależy na utrzymaniu czystości w mieście. Inicjatorką akcji była Faustyna Dunin-Sulgostowska, która tak podsumowuje dzisiejszą akcję:
Dziękować jest dzisiaj za co. Udało się. #operacjarzeka DRWĘCA TRUSH HEROES pokazali co potrafią. Pełne dwa kontenery śmieci. Dziękuję z serducha ❣🌸 🌸 za SŁOŃCE 🌞 i za to że deszcz nie padał bo przecież miało lać. Łzy szczęścia 💦 popłynęły mi z rana jak zobaczyłam pogodę za oknem 🙏 🌸 🌸 za najwspanialszych i najlepszych WOLONTARIUSZY 👍 jakich tylko mogłam sobie wymarzyć. To była ciężka tyrka. Dziękuję Wam wszystkim. Szczególnie tym maluchom, które do końca z nami walczyły 🙏 🌸 🌸 za STRAŻAKÓW 👨‍🚒 najdzielniejszych i najwytrwalszych. Nurkowali i pomagali z wody wyciągnąć paskudztwa wrzucane przez ludzi. Komenda Powiatowa Straży Pożarnej w Ostródzie – dziękuję bardzo za pomoc. Szczególnie Morsy Ostróda dziękują za wyłowienie butelek i żelastwa z dna Drwęcy 🙏
Podziękowania należą się także lokalnym przedsiębiorcom:
Open Kitchen & Grill, Elżbieta Sobotka, KOMA Olsztyn, Yoona CreativeGroup Ostróda.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.