JUBILEUSZ 25-LECIA PRACY ZAWODOWEJ I SŁUŻBY W PSP ST.OGN. JACKA RYBICKIEGO

W sierpniu st. ogn. Jacek Rybicki obchodził jubileusz 25-lecia pracy zawodowej i służby w szeregach PSP. Z tej okazji 22 sierpnia Komendant Powiatowy PSP w Ostródzie bryg. Tomasz Ostrowski złożył w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników komendy gratulacje i wyrazy uznania.

Starszy ogniomistrz Jacek Rybicki służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w naszej komendzie na stanowisku stażysta. Przez lata służby podnosił swoje kwalifikacje zawodowe.

Pełnił służbę w jednostce ratowniczo-gaśniczej w Ostródzie na stanowiskach ratownik kierowca i starszy ratownik kierowca. Brał udział w działaniach ratowniczych związanych z powodzią na terenie  Żuław.

Od roku 2008 pełni służbę na stanowisku kierowania komendanta powiatowego w Ostródzie,  jako dyżurny stanowiska kierowania. Jacek Rybicki przez cały okres służby wyróżnia się znakomitą sprawnością fizyczną. Był wielokrotnym reprezentantem KP PSP i KW PSP w sporcie pożarniczym oraz piłce nożnej. Wyróżniony został Brązowym, Srebrnym i Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

Opracował/zdjęcia: kpt. Grzegorz Różański

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.