KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH Z DURĄGA NA ANTENIE OGÓLNOPOLSKIEJ STACJI

Koło Gospodyń Wiejskich z DURĄGA w TVP!!!

Dziewczyny z Koła Gospodyń Wiejskich w Durągu właśnie wróciły z nagrania programu „Kulinarne Potyczki”, realizowanego przez Telewizję Polską Oddział w Bydgoszczy.
Program, w którym rywalizowały ze sobą Koła Gospodyń Wiejskich polegał na zaprezentowaniu dwóch tradycyjnych potraw regionalnych, które oceniane były przez krytyka kulinarnego, właściciela i szefa kuchni restauracji Piernicova w Toruniu, uczestnika i laureata wielu kulinarnych konkursów Bartłomieja Witkowskiego oraz Artura Moroza szefa kuchni i restauratora, specjalistę od ryb i gęsiny. Tak znamienite jury zobowiązuje do wzniesienia się na najwyższy poziom swoich umiejętności. Bardzo ważne było zaprezentowanie swojej kuchni regionalnej w jak najlepszej odsłonie, oddając jej charakter.
Temu nie lada zadaniu dziewczyny z Durąga sprostały, ich potrawy okazały się smaczniejsze niż te z Podkarpacia. Przygotowana przez nie zupa rybna z pięciu gatunków ryb mazurskich jezior podbiła podniebienia znamienitego jury. Więcej w programie, o którego emisji poinformujemy w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.