OSTRÓDA POWER CENTER – OTWARCIE PLANOWANE NA IV KWARTAŁ 2023

Do grona marek obecnych w projekcie Ostróda Power Center, który zostanie zrealizowany przez Acteeum dołączyła właśnie Castorama, największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Za sprawą podpisanej umowy najmu ta znana marka z branży Dom i Ogród otworzy tu swój pierwszy i jedyny w regionie market o pow. 10 tys. metrów kwadratowych w najnowocześniejszym formacie.

Ostróda Power Center posiada pozwolenie na budowę i jest na etapie wyboru Generalnego Wykonawcy zaś planowane otwarcie nastąpi w IV kwartale 2023 roku. Komercjalizacja obiektu przekroczyła właśnie 70%, a na pozostałą część najemcy potwierdzili już swoją obecność. Trwa finalizowanie ostatnich umów dzięki czemu 100 % wynajmu będzie osiągnięte jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Popularność wśród najemców Ostróda Power Center rośnie z każdym miesiącem. Potwierdzają to kolejne podpisywane umowy, które wprowadzają do grona najemców znane i lubiane marki, wśród których znajda się m.in. New Yorker, Smyk, CCC, Sinsay, Cropp, House, Diverse, Media Expert, Martes Sport, 4F, Rossmann, Empik, Komfort, Maxi Zoo i inni. Najemcy doceniają największe atuty projektu tj. komplementarną ofertę, wielkość projektu 25 tys. mkw. GLA, duży parking na ponad 700 miejsc, lokalizację przy skrzyżowaniu głównych dróg, dzięki którym projekt wprowadza nową jakość na mapie handlowej nie tylko miasta Ostródy, ale i całego regionu.

Castorama wzmacnia ofertę Power Center Ostróda

Najnowszym ogromnym sukcesem w budowaniu oferty Ostródzkiego centrum handlowego stało się podpisanie umowy najmu z firmą Castorama. Dzięki niej powstanie tu przestronny, wolnostojący sklep tej marki o powierzchni całkowitej 10 tys. mkw. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, ze market Castorama w Ostródzkim Power Center będzie pierwszym w Polsce sklepem tej marki, zrealizowanym w nowatorskim konceptem drive-thru, w którym klient może zrobić zakupy części asortymentu niezwykle sprawnie, wjeżdżając samochodem bezpośrednio do strefy zakupowej.

– Podpisana właśnie umowa z Castoramą to kamień milowy w budowie oferty naszego Ostródzkiego Power Center. Market Castoramy stanowić będzie jeden z kluczowych atutów powstającego kompleksu i wpisuje się doskonale w jego bogatą ofertę zakupową. Cieszymy się z zaufania jakim ten znamienity najemca obdarzył nasz projekt, potwierdzając tym samym atrakcyjność lokalizacji, formatu Power Center oraz planu realizacji ostródzkiego obiektu. Powstanie marketu Castorama jest także świetną wiadomością dla klientów z Ostródy i regionu. Nie tylko udostępni on kompleksową, atrakcyjną i przystępną ofertę z zakresu “Dom i Ogród”, ale także uczyni to w najnowocześniejszej formule, w tym z innowacyjną możliwością dokonania zakupów części asortymentu w trybie drive-thru – wyjaśnia Mariusz Kowalczyk, Leasing Director Acteeum Central Europe.

Ostróda Power Center będzie pierwszym i jednocześnie największym tego typu kompleksem handlowym w regionie. Projekt posiada prawomocne pozwolenie na budowę. Będzie to obiekt o łącznej powierzchni ponad 25 tys. mkw. GLA, obejmującej ponad 15 tys. mkw. GLA parku handlowego, wolnostojący market Dom i Ogród Castorama, a także usługi dodatkowe takie jak restauracja drive-thru, stacja benzynowa, myjnia oraz ponad 700 miejsc parkingowych.

Kompleks powstanie przy głównej drodze wjazdowej do centrum miasta, bezpośrednio przy węźle dróg ekspresowych S7, łączącej Warszawę i Gdańsk oraz S16 prowadzącej do Olsztyna oraz Grudziądza. Lokalizacja obiektu jest także w naturalny sposób doskonale skomunikowana z Ostródą i regionem. Swym bezpośrednim zasięgiem Ostróda Power Center będzie obejmować ponad 120 000 mieszkańców, a także niezwykle intensywny ruch tranzytowy tras S7 i S16.

 

źródło: investmap.pl

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.