OSTRÓDZKA POLICJA UROCZYŚCIE POŻEGNAŁA PANIĄ BARBARĘ LAMPKOWSKĄ

Pani Basia- bo tak nazywają ją wszyscy policjanci i pracownicy cywilni odeszła na emeryturę po 45 latach pracy, w tym po ponad 25 latach przepracowanych w ostródzkiej komendzie. Od samego początku pracy w naszej formacji, tj od listopada 1992 roku, związana była właśnie z tą jednostką.

Ostatnie kilkanaście lat pracowała jako inspektor Zespołu Administracyjno- Gospodarczego pomagając policjantom podczas ich codziennej służby. Od 2006 roku była członkiem Korpusu Służby Cywilnej.

W 2012 roku Pani Barbara Lampkowska została odznaczona Złotym Medalem za Długoletnią Służbę. Wyróżnienie to przyznawane jest za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Spotkaniu towarzyszyły słowa podziękowania, ale też wspomnienia związane z wieloletnią pracą i poznanymi w komendzie osobami. Przełożeni w ciepłych słowach wyrazili swoje uznanie dla zaangażowania Pani Barbary w powierzone jej zadania i codzienne obowiązki. Życzyli także dużo zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i realizacji wielu nowych wyzwań.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.