OSTRÓDZKI SZTAB WOŚP ZEBRAŁ PONAD 70TYS. ZŁ! A LICZNIK DALEJ BIJE! (FOTO)

Dobiegł końca 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak to miało miejsce w latach minionych, również ta nasza lokalna orkiestra nie zawiodła.

Tradycyjnie organizatorzy przygotowali multum atrakcji i koncertów. Najmłodsi mogli miło spędzić czas bawiąc się w strefie rękodzielniczej czy porozmawiać z żołnierzami, potrzymać prawdziwy karabin.

Podczas trwania imprezy zagrało na deskach Sali Widokowej Amfiteatru wiele ciekawych kapel i wykonawców – mieliśmy okazję posłuchać m.in Cioci Olson,  Fidel Castro – Space Punk Rock Band, Studio Listopad czy zespołu Szwindel. Na scenie poza muzyką można było podziwiać spektakle również  wizualne.

Ostródzki Amfiteatr przemienił się miejsce, gdzie każdy mógł przyjść, korzystać z dobroci innych i się nią dzielić.

Na chwilę obecną zebrano 71 571,57zł (62.348,34 zł – tyle wolontariusze zebrali do puszek, 9.323,23 zł – koncerty i licytacje w niedziele w Amfiteatrze.

Czekamy jeszcze na zakończenie pozostałych licytacji. Pieniądze zebrano podczas wyścigu wraków, koncertów, kąpieli morsów, meczu i wielu innych. Ostróda po raz kolejny pokazała, że mieszkają tu ludzie z wielkimi sercami.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.