POMOC DLA PANI IRENY

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego jak to jest w ciągu kilku godzin stracić dorobek całego życia. Bezmiar tragedii jest zazwyczaj tak ogromny, że nie jesteśmy w stanie sobie tego nawet wyobrazić.

Pani Irena, mieszkanka Ostródy, miała okazję na własnej skórze przekonać się jak to jest, gdy wszystko na co pracujesz w pocie czoła przez kilkadziesiąt lat, żywioł pochłania w jednej chwili. W dniu 9 października 2016 roku na Osiedlu Młodych spłonęło mieszkanie Pani Ireny. Straty są ogromne, gdyż w tej chwili jedynym majątkiem jakim dysponuje poszkodowana w pożarze kobieta jest to czym, obdarowali ja dobrzy ludzie. Mieszkanie nie nadaje się do użytku, spłonęło bowiem doszczętnie wszystko. Pani Irena jest emerytką i nie ma możliwości samodzielnie sfinansować całości prac budowlanych i remontowych. Nie jest także w stanie, sama w własnej emerytury, zapewnić sobie przedmiotów codziennego użytku, sprzętu AGD i RTV, odzieży, środków czystości, pościeli.

Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy Pani Irenie i sprawmy aby mogła wrócić do swojego domu, i znów poczuła się bezpiecznie.

Do każdego kto chce i może pomóc zwracamy się więc z apelem o włączenie się do akcji pomocowej dla pani Ireny. Zbieramy materiały budowlane, meble, ubrania, pościel i inne.

Darowizny można wpłacać na numer konta Oddziału Rejonowego PCK Ostróda

20 1020 3613 0000 6702 0037 9032

 Z dopiskiem „Darowizna dla Pani Ireny”.

 Dane kontaktowe wolontariusza: Jola 530 150 207

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.