PRZEKAŻ 1% DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z OSTRÓDY I OKOLIC

23 stycznia Fundacja Niepełnosprawnych SANUS w Ostródzie obchodziła 25-lecie istnienia. W pierwszych latach działalności zajmowała się pomocą prawną i doradczą. Prowadziła sklep dla osób potrzebujących, przekazywała odzież dla potrzebujących osób zamieszkujące byłe PGR-y. W 1995 roku rozpoczęła program psychoedukacji dla niepełnosprawnych z dwunastu ościennych gmin pod tytułem „Możesz jeśli chcesz”. Program miał na celu aktywizację osób niepełnosprawnych.

Obecnie  głównym celem fundacji jest pozyskiwanie darów rzeczowych i jedzenia oraz pozyskiwanie 1 % dla podopiecznych fundacji, którzy z powodu niepełnosprawności takiej pomocy potrzebują. Ponieważ już zaczęliśmy rozliczać się z podatków zachęcamy wszystkich do wsparcia podopiecznych fundacji 1%. Jest to dla nich olbrzymia pomoc i okazja do wsparcia osób niepełnosprawnych (dzieci i dorosłych mieszkających w Ostródzie i okolicach Ostródy).

Podajemy listę podopiecznych fundacji, na których możemy przekazać 1% :  003 Bąk Magdalena, 004 Kostiok Kalina, 005 Krawczyk Szymon, 006 Kępka Emanuel Dawid, 008 Niesyt Oliwia, 009 Ponikiewska Maja, 010 Prusik Zuzanna, 013 Ciesielska Monika, 015 Marek Jasiński, 017 Justyna i Zuzanna Sobolewska.

Dokonując wpłat na podopiecznego w tytule wpisz (cel szczególny w 1%), np. 000, darowizna dla SANUS. Jak to zrobić najprościej wejść na stronę fundacji www.sanus.aniwo.pl  i tam mamy gotowe programy służące do rozliczenia PITÓW.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.