SPOTKANIE KOMENDANTA POLICJI W OSTRÓDZIE ZE ZWIĄZKAMI ZAWODOWYMI POLICJANTÓW

Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych policjantów i pracowników Policji. Głównym tematem spotkania było omówienie porozumienia o wzajemnej współpracy.

Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski spotkał się dzisiaj z przedstawicielami związków zawodowych policjantów oraz pracowników Policji.

Przedstawiciele związków wyrazili swoje oczekiwania co do nowego spojrzenia na sprawy pracowników. Szczególną uwagę skierowali na wypracowanie modelu codziennej współpracy oraz bieżących kontaktów pomiędzy komendantem, a związkami zawodowymi policjantów i pracowników cywilnych. Podczas spotkania omówiono sprawy pracownicze, kadrowe oraz finansowe,. Nie zabrakło tematów związanych z poprawą warunków pracy policjantów i pracowników cywilnych.

Podczas spotkania przedstawiciele NSZZ Policjantów i Pracowników Policji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom strony służbowej w złożyli na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie treść Porozumienie … określające formy współpracy.

Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski zadeklarował chęć ścisłej współpracy ze związkami zawodowymi. Zaznaczył, iż należy wypracować „zdrowe” relacje służbowe umożliwiające wspólny dialog. Podkreślił, że „wszystko, co jest do zrobienia w ramach realnych możliwości pracodawcy – co jest korzystne dla policjantów i pracowników będzie starał się realizować.

KPP Ostróda

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.