STRAŻACY Z OSTRÓDZKIEJ KOMENDY TO JEDNI Z LEPSZYCH WĘDKARZY W REGIONIE

„Braniewski drapieżnik 2018” – pod takim kryptonimem odbyły się 12 października w Braniewie mistrzostwa strażaków PSP województwa Warmińsko-Mazurskiego w wędkarstwie spinningowym.

Wędkarze, którzy na co dzień pełnią służbę w Państwowej Straży Pożarnej na terenie naszego województwa, wędkowali nad jeziorem Pierzchalskim. Ostródzką Komendę Powiatową PSP reprezentowali: asp. Przemysław Żydaczek, ogn. Paweł Jakusik, mł. ogn. Jarosław Stefaniak, mł. ogn. Paweł Wroszkowski, st. sekc. Szymon Rynkiewicz oraz sekc. Tomasz Długiński. Nasza reprezentacja radziła sobie świetnie. Zajęła III miejsce drużynowo i zdobyła puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Drugi stopień podium zajęła reprezentacja JRG Pasłęk, zaś zwycięzcami zawodów zostali reprezentanci KP PSP Lidzbark Warmiński.

opracowanie: kpt. Grzegorz Różański, zdjęcia: ogn Paweł Jakusik.