UROCZYSTA GALA WOJEWÓDZKA SZLACHETNEJ PACZKI

Wyjątkowi ludzie, mnóstwo niespodzianek i wzruszające historie: to wszystko odbyło się podczas Gali Wojewódzkiej Szlachetnej Paczki, która odbyła się 14 maja w Olsztynie. Organizatorzy i wolontariusze podsumowali minioną XXI edycję PACZKI.

Zbliżający się koniec edycji to dla nas czas podsumowań, ewaluacji i podziękowań za ogromne zaangażowanie wolontariuszy. Gala Wojewódzka odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, gościem specjalnym była Pani Wiceprezydent Miasta Olsztyna Ewa Kaliszuk, która podziękowała Wolontariuszom za ich pracę i ogromne serca i złożyła najlepsze życzenia.

Nie zabrakło podsumowania edycji – w województwie warmińsko-mazurskim działało 454 Wolontariuszy w 33 rejonach, a programem objęto 923 Rodziny. Do tych Rodzin nie udałoby się dotrzeć gdyby nie wspaniali wolontariusze, którzy chcieli poświęcić wolny czas na bezinteresowną pomoc. To właśnie do nich w szczególny sposób powędrowały słowa wdzięczności i ogromne podziękowania. Każdy Lider otrzymał symboliczny medal i dyplom.

Rada Wojewódzka zadbała o rodzinny charakter wydarzenia – nie zabrakło szampana, tortu i słodkich pyszności, a na koniec wydarzenia na Wolontariuszy czekała pizza. Wolontariusze mogli zrobić sobie zdjęcie na ściance z logo „Lubię Ludzi” oraz pamiątkowe z fotobudki.

Do współorganizacji wydarzenia dołączyły także władze miejskie i wojewódzkie, które przygotowały upominki dla Wolontariuszy.

Galę uświetniły występy artystyczne uczniów ze Szkoły Muzycznej Casio, Alicji Kucharzewskiej-Samko oraz Zespół Soltare POM Senior. Wydarzenie poprowadził sympatyk Szlachetnej Paczki Pan Szymon Puławski.

Zapraszamy wszystkich już no nowej edycji Szlachetnej Paczki, której start już tuż-tuż!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.