W OSTRÓDZIE BUDOWANY JEST DRUGI BASEN, KONKURENCYJNY DLA MIEJSKIEGO

W OSTRÓDZIE BUDOWANY JEST DRUGI BASEN, KONKURENCYJNY DLA MIEJSKIEGO

W bieżącym tygodniu (ponownie) ruszyła budowa Aquaparku przy plaży miejskiej. Basen będzie należał do obiektu hotelowego Radisson Blu Resort znajdującego się przy ul. Turystycznej.

Hotel ma zostać otwarty w II połowie 2020 roku. Obiekt przez lata stał bez ingerencji po tym jak w 2015 roku jego wykonawca OPB Development ogłosił upadłość, następnie został wykupiony od Syndyka 2017 roku przez lokalną spółkę. Bieżącego roku trafił w ręce Radisson Hotel Group i właśnie ruszyły prace mające na celu dokończenie budowy (WIĘCEJ INFORMACJI).

Już w sieci krążą prześmiewcze komentarze o tym który z basenów zostanie wcześniej otwarty. Miejski czy Hotelowy?

W sumie, coś w tych komentarzach może być, ponieważ żaden komunikat ze strony Miasta o stanie obiektu przy ul. Jana Pawła II nie został opublikowany. Obóz burmistrza Michalaka na chwilę obecną chwali się tym czym może: Podpisano umowę z przyszłym operatorem – PWiK. Ale przypominamy (i przypominać będziemy) ile problemów było wcześniej. Groźba strajku pracowników PWiK, którzy bronili swojego prezesa przed odwołaniem z inicjatywy burmistrza (włodarz najprawdopodobniej w obliczu groźby strajku i wiszącego nad nim referendum zmienił zdanie). Warto tutaj również przypomnieć, że początkowo PWiK odmówiło zajęcia się basenem, ponieważ miało przejąć straty jakie obiekt wygeneruje.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.