WOŚP 2022 ROZPOCZYNA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Informujemy, że ostródzki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zarejestrowany i rozpoczyna swoją działalność. W 2022 roku finał odbędzie się 30 stycznia, a pieniądze będziemy zbierać na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem i kwestować z tekturową Skarbonką zgłoś się do Sztabu. Po przyjęciu Twojego zgłoszenia to w Sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka. W bieżącym roku rekrutacja będzie prowadzona tylko przez internet. Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl możesz zgłosić się i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia Sztab skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia danych, które zostały wpisane do formularza.

Osoby nieletnie, które chcą zostać wolontariuszem, powinny zgłosić się do Sztabu z opiekunem prawnym. Osoba niepełnoletnia nie może samodzielnie zarejestrować się jako wolontariusz. Opiekun musi założyć konto “Opiekuna wolontariusza” również poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl.

Podobnie jak w ub. roku roku Sztab mieści się przy Powiatowej Bibliotece Publicznej w Ostródzie. Finał odbędzie się zarówno w amfiteatrze, jak i w CUPie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.