WOŚP: ZREALIZOWANO VOUCHER NA DZIEŃ PRACY Z WÓJTEM GMINY MAŁDYTY

“Dzień pracy z Wójtem Gminy Małdyty” był do wylicytowania podczas minionej edycji WOŚP.

Voucher „Dzień pracy z Wójtem Gminy Małdyty” w tegorocznym finale WOŚP wylicytował Pan Rafał Lech. Dzień 14 czerwca rozpoczęto od spotkania w gabinecie Wójta Marcina Krajewskiego i omówienia planu zadań na najbliższe godziny.
 Panowie odwiedzili m. in. plac budowy świetlicy wiejskiej w Dobrocinie, nowo wybudowaną halę produkcyjną firmy „Czmuda Group Sp. z o.o.”, sprawdzili postępy prac remontowanych dróg gminnych. Pan Rafał miał szansę dowiedzieć się jakie zadania inwestycyjne będą realizowane, jakie pozyskaliśmy środki zewnętrzne i jakie wyzwania stoją przed Naszym Urzędem w najbliższym czasie.
 Następnie podróż służbowa do Olsztyna, a tam uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie projektu w ramach konkursu „Małe granty sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego”. Następnym działaniem był udział w Zgromadzeniu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. A w drodze powrotnej uczestnictwo w akcji ratowniczej wraz z małdyckimi strażakami.
Zmęczeni, ale zadowoleni, po 12 godzinach intensywnej pracy, po godzinie 19 wrócili do Urzędu. Pan Rafał zobaczył jak wygląda urząd „z drugiej strony biurka”. Wspólny dzień pracy z Wójtem pozwolił na bliższe poznanie zadań Gminy i spojrzenie na jej sprawy z perspektywy gospodarza.
źródło: Gmina Małdyty

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.