ZNAMY NOWEGO DYREKTORA MOPS-U

Marzena Marchlewska zastąpiła na stanowisku Kazimierza Wośka, który piastował tę funkcję przez wiele lat.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Marzena Marchlewska spełniła wszystkie wymagania formalne i niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze. Kandydatka ma wykształcenie wyższe – pedagogika społeczna oraz wymagany staż pracy. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej oraz w zakresie zarządzania funduszami unijnymi.

Kandydatka posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe w jednostkach pomocy społecznej, w tym 3-letnie w pracy na stanowisku kierownika ośrodka pomocy społecznej. Jest osobą komunikatywną, posiada doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu.

Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością ustaw wskazanych w ogłoszeniu o naborze.

Decyzję o wyborze kandydatki podjęto na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatki oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której prezentowała swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Kwalifikacje, doświadczenie oraz umiejętności zawodowe kandydatki, pozwolą na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.