ŚWIETNY WYSTĘP UKS VICTORIA MORĄG

Zawodnicy UKS  Victoria Morąg nie spoczywają na laurach. Niespełna tydzień minęło od seminarium szkoleniowego z Mistrzem Cheol In Kang a taekwondocy z Morąga pojawili się na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Młodzików i Dzieci w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Ciechanowie.

Opiekunem naszych najmłodszych zawodników był Grzegorz Iwaniec, który doskonale sprawdził się w roli trenera. Do Ciechanowa pojechało aż 8 naszych zawodników: Jan Adamczyk, Helena Kotarska, Małgorzata Tumiel, Arek Januszkiewicz, Olaf Wyszonirski, Justyna Konieczna, Miłosz Iwaniec oraz Adam Zawadzki. Zawodnicy wystartowali w konkurencjach sprawnościowych twio ap chagi i przeskokowe dollyo chagi. Konkurencji technicznej poomse oraz w mini kyorugi(walki bez ataku głowy). Konkurencja podczas zawodów było spora, gdyż wystartowało ponad 200 zawodników. Rewelacyjnie w walkach spisał się Adam Zawadzki, który w swojej kategorii wagowej wygrał wszystkie walki i zdobył złoty medal, tylko o stopień niżej uplasował się koleżanka klubowa Adama,  Justyna Konieczna, która wywalczyła medal srebrny. Z medalami brązowymi swoją rywalizację w walkach zakończyli Arek Januszkiewicz i Małgosia Tumiel. W konkurencji sprawnościowej przeskokowe dollyo chagi medale złote wywalczyli: Miłosz Iwaniec i Małgorzata Tumiel, W konkurencji twio ap chagi medal złoty wywalczył arek Januszkiewicz a brązowy Justyna Konieczna. W Konkurencji technicznej poomse medal złoty zdobył Miłosz Iwaniec, natomiast brązowy Helena Lotarska.

Zawody były bardzo udane dla naszych najmłodszych wojowników: 5 złotych, jeden srebrny i 4 brązowe medale to dorobek naszych zawodników. Ponadto Miłosz Iwaniec dostał wyróżnienie dla najwszechstronniejszego zawodnika turnieju za zgromadzenie największej liczby punktów w konkurencjach technicznych i sprawnościowych.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.