AKADEMIA PIŁKARSKA. ŻAKI RYWALIZOWAŁY NA WKRA CUP

W sobotni poranek na swój drugi turniej halowy wybrała się drużyna Żak II.

Zawody były rozgrywane w Żurominie podczas turnieju Wkra Cup pod patronatem Łukasza Teodorczyka , piłkarza Reprezentacji Polski i Anderlechtu Bruksela, który jest jednocześnie wychowankiem miejscowej Wkry Żuromin.

Zawodnicy trenera Piotra Garnusza podzieleni zostali na dwa zespoły i mimo krótkiej jak do tej pory przygody z trenowaniem chłopcy ambitnie rywalizowali z bardziej doświadczonymi rówieśnikami . Większość spotkań zakończyło się niestety porażkami ale udało się również wygrać swój mecz , stworzyć ciekawe sytuacje i strzelić kilka bramek .

Zawodnicy AP Ostróda świetnie się bawili na turnieju oraz doświadczyli wielu emocji a także wniosków co poprawiac i na co zwracać uwagę w swojej grze na przyszłość . Turniej wygrała drużyna Sparty Brodnica przed Spartą Płock i Motorem Lubawa .

AP I i AP II Ostróda ostatecznie zajęli 7 i 8 miejsce w turnieju.
Skład AP I Ostróda : Błażej Nowiński, Kacper Wrocławski, Tymon Bocianski, Karol Smoliński , Remigiusz Stępień , Antek Frydrych, Kacper Kuczmarski

AP II Ostróda : Michał Furga , Alessandro Ricciuti, Bartek Kłusek, Kacper Dębiec , Tomasz Kobiałka , Alan Gorzkowski , Patryk Michałowicz
trener : Piotr Garnusz
asystent: Radosław Boluminski

źródło: AP

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.