AMATORSKA LIGA TENISA STOŁOWEGO

Po dwóch tygodniach przerwy powróciła Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Ostródzie. I to z jakim skutkiem!
W 5. kolejce ALTS byliśmy świadkami niesamowitych emocji w starciu OSK Świt z Radisson Blu Ostróda. Obie ekipy podzieliły się punktami, z czego skorzystał GKS Grunwald, który awansował na trzecie miejsce w tabeli.

 

Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem tego spotkania był Dariusz Sikora. Zawodnik OSK zdobył trzy cenne “oczka” i w dużej mierze przyczynił się do remisu. “Swoje” zrobił też Rafał Dąbrowski – zdobywca dwóch punktów. Kluczowym aspektem końcowego wyniku była jednak gra podwójna. Tam lepsi okazali się zawodnicy Radissona i tym samym w hali OCSiR nastąpił podział punktów.
Wyrównane starcie OSK – Radisson Blu wykorzystał GKS Grunwald. Drużyna występująca podczas tej kolejki w składzie: Szymon Borkowski, Zbigniew Stanisławski, Przemysław Chwała pokonała FLESZ 10:0 i dzięki lepszemu bilansowi gier jest obecnie na trzecim stopniu podium.
Liderem ALTS jest Auto Serwis Iława Team. Zespół z Iławy w 50 pojedynkach przegrał zaledwie…jedną. Bilans setów jest równie imponujący – 149:13! Drugi w stawce, również z kompletem punktów jest broniący tytułu Erjot Plandeki I, a dalej grunwaldzki GKS, OSK Świt i Radisson Blu.
Wyniki 5.kolejki ALTS:
OSK ŚWIT – RADISSON BLU OSTRÓDA 5:5
EM OSTRÓDA – SERVO OSTRÓDA 9:1
MORLINY IV – BOXY SZCZĘŚCIA OTSK OSTRÓDA 3:7
SZYBCY I WŚCIEKLI – ERJOT PLANDEKI II 2:8
FLESZ – GKS GRUNWALD 0:10
AUTO SERWIS IŁAWA TEAM – LUCRATIVUS 10:0
GEO-INFO MORĄG – ERJOT PLANDEKI I 0:10

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.