CHARYTATYWNE DRIFT TAXI – DLA RENATY

Wydarzenie organizowane jest w ramach niesienia pomocy z ramienia klubu AMK Drwęca z Ostródy.

 

 

Chcemy, dzieląc się naszą pasją rozpocząć cykl imprez, podczas których będziemy czynnie wspierać potrzebujących Mieszkańców Ostródy. 
W tej edycji chcielibyśmy pomóc Pani Renacie Sabal, która jest zawodowym kierowcą i boryka się z licznymi problemami pooperacyjnymi, których doznała w wyniku amputacji nogi. Czeka Ją kosztowna operacja, na którą planujemy pomóc zebrać środki podczas naszej imprezy – dodają organizatorzy

 

Główną atrakcją wydarzenia będzie charytatywne drift taxi (jazda w kontrolowanym poślizgu), podczas którego każdy, kto wrzuci cegiełkę do puszki na zbiórkę charytatywną, będzie mógł przejechać się na fotelu pasażera z wyszkolonymi Kierowcami.

DRIFT TAXI: 30 zł do puszki na zbiórkę charytatywną❤
🏁Chcesz zgłosić swoje auto na trening driftingowy podczas naszego eventu?
Zapraszamy do zapisów w wiadomości prywatnej poprzez nasz fanpage (BOKSTRÓDA):
W treści wiadomości:
1. Marka/ Model auta
2. Imię, nazwisko, nr telefonu
3. Miasto
4. Krótki opis auta
5. Krótki opis Twojej historii z driftingiem
6. 4 zdjęcia auta (przód/tył/bok/środek)
7. Filmik ukazujący jak radzisz sobie z jazdą w kontrolowanym poślizgu.
oraz dopisek: “Akceptuję i zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu ogólnego imprezy”.
Zgłoszenia przyjmujemy do 14.09.2022 r. do godz. 22.00.
Odpowiedzi na zgłoszenia, wraz z szczegółowymi informacjami na temat uczestnictwa w evencie, będą rozsyłane sukcesywnie po analizie zgłoszeń.
Ilość miejsc ograniczona!
Partnerami naszego wydarzenia są:
🎖Miasto Ostróda
🎖Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
🎖Centrum Dobrego Smaku
🎖Boxy Szczęścia
🎖Kraina Jezior
🎖Route 7
🎖Bar Mleczny Ostródziak
🎖GreenGo
🎖Rock and Grill
🎖Animex
🎖Auto Trans
Partonat medialny:
🏅Radio Eska
🏅Melo Radio
🏅Ostróda News
Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Regulamin:
1. Kierowcy i widzowie uczestniczą w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie bądź cywilnie za szkody wyrządzone organizatorowi, innym kierowcom lub widzom oraz szkody wyrządzone w mieniu obiektu imprezy zarówno przez ich pojazdy jak i ich samych.
2. Osoby małoletnie uczestniczą w imprezie na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę.
3. Organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione na terenie imprezy oraz szkody wyrządzone przez uczestników.
4. Uczestników imprezy obowiązuje przestrzeganie stosownych przepisów prawa o ruchu drogowym i o bezpieczeństwie imprez masowych.
5. Na terenie imprezy, poza torem do jazdy, obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h.
6. Podczas trwania imprezy uczestnicy zobowiązani są bezwzględnie stosować się do wytycznych organizatora.
Oświadczenie dla kierowców/pasażerów drift taxi:
Decydując się na uczestnictwo w charakterze kierowcy/pasażera podczas imprezy oświadczam, że zapoznałem(am) się z regulaminem imprezy. Oświadczam, że pojazd jest w pełni sprawny i może bezpiecznie uczestniczyć w imprezie. W związku z niniejszym, zwalniam, zapewniam niewinność oraz zabezpieczam organizatorów od jakichkolwiek roszczeń, żądań, działań, zobowiązań, kosztów i wydatków (oraz sum, które kiedykolwiek z nich może zapłacić w ramach ugody lub kompromisu wobec takich roszczeń lub zobowiązań pieniężnych) które mogę wysuwać ja lub jakakolwiek inna osoba po mojej śmierci lub w wypadku odniesienia przeze mnie obrażeń (łącznie z szokiem nerwowym) lub jakiejkolwiek innej osoby oraz wszelkich strat lub szkód mienia powstałych w jakikolwiek sposób, wynikających bezpośrednio lub pośrednio z mojego udziału lub w związku z moim udziałem jako kierowcy lub pasażera. Niniejsze zobowiązanie będzie wiążące co do mojego majątku, spadkobierców, najbliższej rodziny, wykonawców testamentu, administratorów oraz innych osobistych przedstawicieli. Przyjmuję do wiadomości, iż moja akceptacja udziału jako kierowcy, opisanego w niniejszym oświadczeniu, odnosi się tylko do daty zaproponowanej powyżej. Upoważniam do wykorzystania moich fotografii, obrazów wizualnych, nagrań dźwiękowych i/lub wywiadów z moim udziałem w jakikolwiek sposób i w dowolnym terminie na całym świecie bez zobowiązań jakichkolwiek płatności wobec mnie. Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem ogólnym imprezy i go akceptuję.

Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej imprezie i wspólnej pomocy Pani Renacie.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.