DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

Szkoła Podstawowa w Szyldaku była gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Gminy Ostróda Szkół Podstwowych w tenisie stołowym. Po kilku godzinach zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepsze jednostki oświatowe w Gminie Ostróda. Wśród chłopców swoją dominację ostatnich lat potwierdzili uczniowie z Pietrzwałdu, którzy okazali się bezkonkurencyjni. W kategorii dziewcząt po bardzo zaciętym finale zwyciężyły uczennice Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brzydowie.

Do sportowej rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn dziewcząt i siedem chłopców. Po raz kolejny bezkonkurencyjni okazali się chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Pietrzwałdzie, którzy w tym roku obronili Mistrzostwo Gminy Ostróda Szkół Podstawowych! W kategorii dziewcząt po zaciętym finale najlepsze okazały uczennice  ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brzydowie, które pokonały rówieśniczki z Pietrzwałdu.

 

Rozgrywki dziewcząt:

 

I miejsce SP Brzydowo

II miejsce SP Pietrzwałd

III miejsce Samborowo

IV miejsce SP Tyrowo

V miejsce SP Szyldak

VI miejsce SP Durąg

 

Rozgrywki chłopów: 

 

I miejsce SP Pietrzwałd

II miejsce SP Szyldak

III miejsce SP  Brzydowo

IV miejsce SP Tyrowo

V miejsce SP Durąg

VI miejsce SP Lipowo

VII miejsce SP Samborowo

 

Po zakończonych pojedynkach wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy, zawodnicy za miejsca I-III zostali wyróżnieni medalami. Ekipy nagrodził Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szyldaku, Pan Robert Pestkowski.

źródło: UG Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.