III ZJAZD GRAND PRIX OSTRÓDY ZA NAMI

W dniu 14.12.2019 w CUP w Ostródzie odbył się III Grand Prix Ostródy w Szachach.

Zwycięstwo Romana Kazimierczaka z Morąga w Ostródzie. W III zjeździe “Grand-Prix Ostródy” w sezonie 2019 / 2020, rozegranego w dniu 14 grudnia 2019 r. (sobota) w godz. od 10:00 do 14:00 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 9.

W turnieju uczestniczyło 13 zawodników i rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7-miu rund przy zegarach na czas po 10′ + 5 sek. na posunięcie. Zwyciężył Roman Kazimierczak z Morąga, wynikiem 6,5 pkt. z 7 partii – wygrał : z Kacprem Klonowskim, Barbarą Mazurkiewicz, Tomaszem Droś, Jackiem Pielachem.

W piątej partii zremisował z Pawłem Klimiukiem, a pozostałe partie wygrał : z Mirosławem Orłowskim i Kamilem Klimiukiem., II-miejsce Paweł Klimiuk z Ostródy 5,5 pkt., III-miejsce Tomasz Droś z Morąga 5 pkt., IV-miejsce Jacek Pielach z Morąga 4 pkt., V-miejsce Mirosław Ostrowski z Ostródy 4 pkt.,VI-miejsce Sławomir Bardziński z Bramki 4 pkt., VII-miejsce Barbara Mazurkiewicz z Ostródy 3,5 pkt., VIII-miejsce Kamil Klimiuk z Ostródy 3 pkt., IX-miejsce Kacper Klonowski z Ostródy 2,5 pkt., X-miejsce Łukasz Baranowski z Ostródy 2 pkt., XI-miejsce Jakub Karkut z Ostródy 2 pkt., XII-miejsce Teresa Chojecka z Ostródy 2 pkt., XIII-miejsce Filip Polewiak z Ostródy 1 pkt. SUPER Gratulacje dla Barbary Mazurkiewicz – 91 lat, oraz juniorów : Kamila Klimiuka i Kacpra Klonowskiego – 7 lat, za bardzo dobrą grę – wszyscy z Ostródy, również dla pozostałych za uczestnictwo w turnieju. Organizatorami byli : Grzegorz Miśta i Mirosław Orłowski obaj z Ostródy.

Głównym sędzią był Paweł Klimiuk z Ostródy. 

R.K.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.