MARIUSZ WITKOWSKI ”UDUSIŁ” RYWALA NA GALI DUET FIGHT NIGHT 23

Klub Dragon Fighter z Bynowa cały czas się rozwija – mieliśmy tego dowód w sobotę. Mariusz Witkowski, jeden z jego pierwszych adeptów właśnie wygrał walkę na całkiem prestiżowej gali amatorskiego MMA.

Wydarzenie spod szyldu Duet Fight Night 23, odbyło się Lidzbarku Welskim. Przeciwnikiem Mariusza był pochodzący z Bydgoszczy Konrad Kościński. Oglądając walkę od razu można było wyczuć, kto jest lepiej przygotowany. Mariusz był niczym taran – szybszy, silniejszy i potrafiący reagować na wydarzenia w klatce.

Miłomłynianin szybko rozpracował rywala w stójce i przełamując jego obronę obalił go na ring. W parterze rywal z Bydgoszczy próbował się bronić, jednak na każdą jego decyzję Witkowski miał odpowiedź. Oddanie pleców przez Kościńskiego było gwoździem do trumny – Mariusz sprytnie założył duszenie, po którym mógł unieść ręce w geście triumfu.

Każda tego typu walka to kolejna cegiełka w budowie klubu Dragon Fighter, który znajduje się w niewielkiej wsi. Cieszy fakt, że ”pochodzenie” klubu wcale go nie ogranicza. Natomiast Mariusz z pewnością zdaje sobie sprawę że najlepszą promocją dla klubu są właśnie takie walki jak ta sobotnia.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.