MECZ WALKI I SŁABA SKUTECZNOŚĆ. SOKÓŁ – JEZIORAK 1:0

W ostatnim meczu sparingowym przed startem rundy wiosennej Sokół pokonał na własnym boisku lidera klasy okręgowej Jeziorak Iława 1-0.

W 17 minucie spotkania Arkadiusz Gajewski został sfaulowany w polu karnym gości i sam pewnie wykorzystał jedenastkę. Zgodnie z przewidywaniami Sokół był znacznie lepszym zespołem. Jeziorak niewiele miał z gry i w drugiej połowie nie wykreował żadnej sytuacji. W Sokole dobrze wyglądał pressing i odbiór natomiast nieco gorzej sytuacja miała się pod bramką Jezioraka, gdzie ostatnie podania były niedokładne. Choć w drugiej połowie Sokół kilka razy obił słupek czy poprzeczkę bramki rywali.

Sokół: Bąbel – Kuciński, Pluta, Maternik, Otręba, Paczkowski, Kajca, Jankowski, Korzeniewski, Rosoliński, Gajewski oraz Wójcik, Mlonek, Michalski, Smyt.

Już w sobotę 10 marca, o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą, Sokół zainauguruje rundę wiosenną. W pierwszym meczu w Ełku zagramy z miejscowym MKSem.

Bramka: 17′ Gajewski

Źródło: sokolostroda.com