MORĄG: FINAŁ MIEJSKI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

FINAŁ MIEJSKI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Dnia 2 czerwca 2022 roku na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 3 w Morągu odbył się Finał Miejski ,,Czwartków Lekkoatletycznych” dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych. W rywalizacji startowały dzieci z rocznika 2009 i młodsi.
Był to cykl zawodów, które odbywały się od kwietnia do czerwca 2022r. W zawodach startowało 6 szkół z Gminy Morąg tj. Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa w Łącznie, Szkoła Podstawowa w Żabim Rogu oraz Szkoła Podstawowa w Słoneczniku. Dzieci rywalizowały w 6 konkurencjach tj. bieg na 60 m i 300 m, 600 m (dziewczęta), 1000 m (chłopcy), skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.
Zawodnicy za miejsca I-III w poszczególnych kategoriach i konkurencjach otrzymali pamiątkowe medale. Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Morągu.
Dziewczęta 60 m rocznik 2011 i młodsze
1. Prajwocka Lena 9,67 SP 2 Morąg
2. Ślązak Maria 10,10 SP 1 Morąg
3. Siergiej Wiktoria 10,44 SP Łączno
Dziewczęta 60 m rocznik 2010
1. Derkowska Gabriela 9,72 SP Żabi Róg
2. Drzymont Maja 9,81 SP 2 Morąg
3. Stołek Julia 9,98 SP 2 Morąg
Dziewczęta 60 m rocznik 2009
1. Błaszczak Weronika 9,36 SP Łączno
2. Rowicka Julia 9,88 SP Łączno
Chłopcy 60 m rocznik 2011 i młodsi
1. Sawicki Łukasz 8,88 SP 2 Morąg
2. Moskal Adam 9,26 SP 1 Morąg
3. Żuk Aleksander 9,64 SP 2 Morąg
Chłopcy 60 m rocznik 2010
1. Szulim Alan 9,00 SP 2 Morąg
2. Wojtowicz Hubert 9,56 SP 2 Morąg
3. Krawczyk Artur 9,98 SP Słonecznik
Chłopcy 60 m rocznik 2009
1. Nowik-Nowicki Jakub 8,66 SP 1 Morąg
2. Pych Marcel 8,72 SP Żabi Róg
3. Sasin Maciej 8,93 SP 2 Morąg
Dziewczęta 300 m rocznik 2011 i młodsze
1. Dłuszczakowska Maja 1,00,23 SP 1 Morąg
2. Świniarska Gabriela 1,01,84 SP Żabi Róg
Dziewczęta 300 m rocznik 2010
1. Wiechowska Wiktoria 56,55 SP 1 Morąg
2. Cimochowska Lena 1,02,19 SP 1 Morąg
3. Martusiewicz Wiktoria 1,02,46 SP 1 Morąg
Dziewczęta 300 m rocznik 2009
1. Czajka Alicja 50,99 SP Żabi Róg
2. Sienkiewicz Zofia 58,24 SP Żabi Róg
Chłopcy 300 m rocznik 2011 i młodsi
1. Szwaracki Piotr 54,60 SP 1 Morąg
2. Cymerman Wiktor 55,77 SP 1 Morąg
3. Moskal Adam 58,64 SP 1 Morąg
Chłopcy 300 m rocznik 2010
1. Łasowski Jan 53,41 SP 3 Morąg
2. Dzieliński Kacper 56,04 SP Łączno
Chłopcy 300 m rocznik 2009
1 Żurawicz Igor 46,24 SP 1 Morąg
2. Skorupa Wiktor 51,18 SP Żabi Róg
3. Niziński Krzysztof 54,80 SP 3 Morąg
Chłopcy 1000 m rocznik 2010
1. Strzylak Karol 3,46,14 SP 1 Morąg
2. Włodarczyk Oliwer 4,37,26 SP 2 Morąg
Chłopcy 1000 m rocznik 2009
1. Kubiak Filip 3,49,51 SP Słonecznik
2. Stefański Alan 3,52,85 SP 1 Morąg
Dziewczęta rzut piłeczką palantową rocznik 2011 i młodsze
1. Terpińska Pola 23,00 SP 3 Morąg
2. Prajwocka Lena 21,00 SP 2 Morąg
3. Multan Wiktoria 19,00 SP 2 Morąg
Dziewczęta rzut piłeczką palantową rocznik 2010
1. Jednorowska Amelia 29,00 SP Żabi Róg
2. Bednarczyk Sandra 27,00 SP Łączno
3. Rędzia Maja 19,00 SP 2 Morąg
Chłopcy rzut piłeczką palantową rocznik 2011 i młodsi
1. Jaworski Miłosz 35,00 SP 2 Morąg
2. Kręgiel Kacper 33,00/32,00 SP Łączno
3. Żuk Aleksander 33,00/30,00 SP 2 Morąg
Chłopcy rzut piłeczką palantową rocznik 2010
1. Wojtowicz Hubert 44,00 SP 2 Morąg
2. Szulim Alan 43,00 SP 2 Morąg
3. Krawczyk Artur 33,00 SP Słonecznik
Chłopcy rzut piłeczką palantową rocznik 2009
1. Nowik-Nowicki Jakub 52,00 SP 1 Morąg
2. Żurawicz Igor 43,00 SP 1 Morąg
3. Pych Marcel 42,00 SP Żabi Róg
Dziewczęta skok w dal rocznik 2011 i młodsze
1. Wiśnik Maja 4,00 SP Żabi Róg
2. Prajwocka Lena 3,57 SP 2 Morąg
3. Ślązak Maria 3,54 SP 1 Morąg
Dziewczęta skok w dal rocznik 2010
1. Drzymont Maja 3,76 SP 2 Morąg
2. Derkowska Gabriela 3,60 SP Żabi Róg
3. Wiechowska Wiktoria 3,50 SP 1 Morąg
Dziewczęta skok w dal rocznik 2009
1. Czajka Alicja 4,50 SP Żabi Róg
2. Błaszczak Weronika 4,02 SP Łączno
3. Sienkiewicz Zofia 3,90 SP Żabi Róg
Chłopcy skok w dal rocznik 2011 i młodsi
1. Czapliński Jakub 4,00 SP 3 Morąg
2. Stefanowicz Jakub 3,91 SP 3 Morąg
3. Szwaracki Piotr 3,84 SP 1 Morąg
Chłopcy skok w dal rocznik 2010
1. Zawadzki Piotr 3,65 SP 3 Morąg
2. Szymański Wojciech 3,45 SP Żabi Róg
3. Szulim Borys 3,44 SP 2 Morąg
Chłopcy skok w dal rocznik 2009
1. Skorupa Wiktor 4,45 SP Żabi Róg
2. Maksymowicz Alan 4,26 SP 3 Morąg
3. Kubiak Filip 4,20 SP Słonecznik
źródło: Sport Morąg

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.